Proje Ofisi

Proje Ofisi

Amacımız; Avrupa Birliği, Kalkınma Ajansı, Dünya Bankası ve Ulusal Ajans gibi kuruluşlarına hibe ve fonlarından yararlanarak ilimizin çözüm bekleyen çeşitli altyapı, ekonomi, turizm, eğitim, sağlık, spor, sosyal ve kültürel amaçlı sorunlarına çözüm üretmektir.

Ayrıca KTSO Proje Ofisi, proje üretmek isteyen kamu ve sivil toplum kuruluşları ile belediyelere Avrupa Birliği‘ne üye ve aday ülkelerden proje ortağı bulmada yardımcı olmak ve projelerde ortak olarak yer almak; il genelinde ihtiyaca uygun projeler üretilmesini sağlamak ve örnek projeleri duyurmak; proje hazırlanmasında ilgili kurum ve kuruluşlara eğitici çalışmalar yapmak, projesi kabul edilen kurum ve kuruluşlara yaygınlaştırma faaliyetleri konusunda yardımcı olmak amacını taşımaktadır.

Eğitimler

Üyelerimize yönelik kalifiye eleman yetiştirmek ve ilimizdeki işsizlik oranının düşmesine katkıda bulunmak için belirlenmiş olan eğitimleri inceleyebilirsiniz.
Eğitimler için tıklayın

Proje Hazırlama

Bir projenin hazırlanması, taslakların belirlenmesi, projelerin sunuma hazırlanması, projelerin yürütülmesine dair bilgilerin ve diğer ayrıntılar için ilgili sayfayı ziyaret edin.
Proje Hazırlanma Aşaması

Hibe Destek ve Teşvikler

Yatırım Teşvik Sistemi
A. Genel Teşvik Sistemi
B. Bölgesel Teşvik Uygulamaları
C. Büyük Ölçekli Yatırımlar
D. Stratejik Yatırımlar
Hibe ve Teşfikler için tıklayın

Mali Destekler