Haberler

23
23
21
BAŞKANIMIZ KAYA ECZANESİ’NİN AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI

Yönetim Kurulu Başkanımız Selahattin Ekicioğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa Yılmaz ve Kenan Yanık,  işadamı Ömer Ahmet Kaya’nın oğlu Eczacı Muzaffer Erdem Kaya tarafından Eski Acil Karşısında açılan Kaya Eczanesi’nin açılış törenine katıldı. 
Açılış kurdelesini kesen Yönetim Kurulu Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, Kaya Eczanesi sahibi Muzaffer Erdem Kaya’ya hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
 

[Devamını oku...]

20

Sayın Üyemiz;

07 Nisan 2018 Cumartesi günü yapılacak olan Odamız organ seçimleri ile ilgili Merkez İlçe Seçim Kurulu tarafından yayınlanan İlan ekteki dosyadadır.

Saygılarımızla…

[Devamını oku...]

19

TOBB Başkanımız Rifat Hisarcıklıoğlu

[Devamını oku...]

16
BAŞKANIMIZ’DAN ‘ÇANAKKALE ZAFERİ’ MESAJI

Çanakkale’de gösterilen azim ve irade, ulus olma bilincini doruğa çıkarmanın yanında, ulusumuzun kendine güvenini sağlamlaştırıp ve bağımsızlığa olan inancı perçinleştirip, Kurtuluş Savaşı’nın kazanılmasını sağlayarak, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulmasını sağlamıştır. 

Tarihimize altın harflerle yazılan bu büyük destan, eşsiz bir zaferin yanında, Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün büyük komutanlığını ve liderliğini ortaya çıkarmıştır. 

Her zaman gönlümüzde yaşayacak olan aziz şehitlerimizin ve gazilerimizin kahramanlık dolu hatıraları,  Cumhuriyetimizin yaşatılmasının en büyük teminatıdır. 

Bu bilinçle Çanakkale Zaferi’nin 103. yılını kutluyor, bugünlere ulaşmamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere bağımsızlık mücadelesi veren ve tarihe ‘Çanakkale Geçilmez’ şiarını altın harflerle yazdıran bütün aziz şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. 

 

 Selahattin EKİCİOĞLU

 Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 174İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017