Haberler

22
ODAMIZ'DAN ESNAF ODALARI BİRLİĞİ BAŞKANI BAHAMETTİN ÖZTÜRK'E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımız Eşref Aşık, Mustafa Yılmaz, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Mustafa Bulut, Kenan Yanık, Çağatay Han Torun, Soner Bahadır ve Meclis Üyemiz Turgay Kaya, Esnaf ve Sanatkarlar Odalar Birliği Başkanlığı görevine yeniden seçilen Bahammettin Öztürk'ü ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

[Devamını oku...]

22
18
BAŞKANIMIZ’DAN 19 MAYIS AÇIKLAMASI

Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün; ulusumuzun kurtuluşu için 19 Mayıs 1919’da, Samsun’dan başlattığı bağımsızlık hareketiyle, milletimizin sönmek üzere olan umutları canlanmış ve sonsuza kadar yaşayacak olan Türkiye Cumhuriyetinin temelleri atılmıştır. Ulaşılan bu zaferi sürekli kılmak isteyen Büyük Önder, bunun ancak gençlerin omuzlarında yükselebileceğine olan inancından dolayı, bu günü ülkemizin geleceği olan gençlerimize armağan etmiştir. Ulusumuzun bağımsızlık mücadelesinde Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde yakılan bağımsızlık ateşinin ilk adımı olan 19 Mayıs; aynı zamanda Atatürk'ün gençliğe verdiği önem ve değerin de sembolüdür.

Büyük Önderimiz Atatürk; “Gençler! Cesaretimizi takviye ve devam ettiren sizsiniz. Siz almakta olduğunuz eğitim ve kültür ile insanlık meziyetinin, vatan, fikir hürriyetinin en kıymetli sembolü olacaksınız. Ey yükselen yeni nesil!  İstikbâl sizindir. Cumhuriyet'i biz kurduk; onu yükseltecek ve devam ettirecek sizsiniz.” sözleriyle gençlere duyduğu güven ve inancı ifade etmiştir.

Bizler de geçlerimize güveniyor, onların sahip oldukları güçle, Türkiye’yi aydınlık yarınlara taşıyacağını biliyor, onların yüzündeki ışıltıda ülkemizin geleceğini görüyoruz. Çabamız ve gayemiz, gençlerimizi kendine güvenen, çağdaş bilgi birikimine sahip, uygarlık değerlerine sahip çıkan, demokrasiye inanan, çalışkan ve üretken donanımlı bireyler olarak yetişmesine imkân sağlamaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ulusumuzun bağımsızlığı ve bütünlüğü uğruna aziz canlarını veren şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyor, tüm vatandaşlarımızın 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı en iyi dileklerimle kutluyorum.

Selahattin EKİCİOĞLU

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı

 

[Devamını oku...]

18
AHİ BABA'YI ASLA UNUTMAYACAĞIZ!

Değerli Büyüğümüz, Üstadımız, ömrünü Ahiliğe vakfetmiş, Müstesna İnsan Ahi Baba Mustafa Karagüllü'yü asla unutmayacağız! Kendisine rahmet, esnaf ve ticaret erbabı camiamıza başsağlığı diliyoruz. 
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Adına
Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin EKİCİOĞLU

[Devamını oku...]

15
TOBB’UN 74. GENEL KURULU’NA KATILDIK

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanımız Mehmet Aydın, Yönetim Kurulu Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, TOBB Üst Kurul Delegelerimiz Hülya Coşkuntuna, Mehmet Işık ve Genel Sekreterimiz Pınar Demir; Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimiz’in 74. Genel Kurulu’na katıldılar.  

[Devamını oku...]

15
BAŞKANLARIMIZ, TURKA CENTER VİZYON MAĞAZASI’NIN AÇILIŞ TÖRENİNE KATILDI.

Meclis Başkanımız Mehmet Aydın ve Yönetim Kurulu Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, Meclis Üyemiz Yıldırım Aslan’ın ortağı olduğu Aslan Kardeşler Gıda Şirketi’ne ait olan Atatürk Caddesi’nde açılan Turka Center Vizyon Mağazası’nın açılış törenine katılarak Meclis Üyemiz Yıldırım Aslan’a hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 178İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017