Haberler


22

Slovenya’nın Maribor Macera Oyun Alanında çalışmak üzere gönüllüler aranıyor.

Gönüllüler, Maribor’daki Macera Oyun Alanında aktif ekip üyeleri olacak,oyun oynama ve yaratma, farklı oyun ve diğer nesneler (tahta kulübeler, farklı özellikler) oluşturma, oyun ekipmanları oluşturma ve oyun araçları gibi faaliyetlerde yer alacaklar. Çeşitli atölye çalışmaları (dans, kukla, tiyatro, müzik, sanat, yaratıcı bilim vb.) gerçekleştireceklerdir.

Gönüllüler, derneğimizin faaliyetleri çerçevesinde kişisel projeler yürütmek için fikirlerini önermek ve inisiyatif almaya teşvik edilecektir. Çalışma süresi oyun alanında haftada 4 gün (açık hava, her türlü hava koşulunda) ve ofiste veya kendi projelerinde 1 gündür.

Konaklama, Yemek ve Ulaşım

Gönüllüler, Maribor şehir merkezinde, tek yataklı odaların bulunduğu ortak bir dairede yaşayacaklar. Daire tam donanımlı ve konforludur (donanımlı mutfak, banyo, internet bağlantısı, …). Varışta gönüllüler için kişisel banka hesapları açılacak ve yiyecek ve ev masrafları için aylık destek alacaklar. İşyerinde yemek verilmemektedir, bu nedenle gönüllüler evde yemek yapmak için kendi bütçelerini alırlar. Ayrıca bisiklet ve yerel otobüs bileti sağlanacaktır.

Kimler Başvurabilir?

Çocuklarla ve akranlarıyla çalışmaktan hoşlanan, inisiyatifini göstermeye istekli, (en az 21 yaşında) hevesli gençleri aranıyor. Bilgi, deneyim ve inançlarını paylaşmaya hazır, sorumlu ve güvenilir gençler başvurabilir. Çocuklarla çalışmadaki deneyimler memnuniyetle karşılanır, güçlü avantajlar ise müzikal veya çevre düzenlemesi becerileri ve multimedyaya ilgi veya deneyimli olmaktır.

Nasıl Başvurabilirim?

Online sisteme kayıt olarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Başvuru için tıklayın

Proje Tarihleri: 01/10/2019 – 30/09/2020

Son başvuru tarihi: 15/03/2019

Detaylı bilgi için tıklayın

Okunma Sayısı: 236
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017