Haberler


11

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, DenizBank Orta Anadolu Bölge Müdürü Cem Turgut Gelgör ve DenziBank Kırşehir Şube Müdürü Nazlı Canlı, TOBB Nefes Kredisi ile ilgili Odamız’da basın toplantısı düzenlediler.  

Basın Toplantısı’nda konuşan Yönetim Kurulu Başkanımız Selahattin Ekicioğlu, DenizBank Orta Anadolu Bölge Müdürü Cem Turgut Gelgör ve Kırşehir Şube Müdürü Nazlı Canlı’ya teşekkür ederek: ‘’ KOBİ’lerimizin karşılaştığı en büyük sorunlardan birisi de finansmana erişimde yaşanan sıkıntılar ve enflasyonun çok üzerindeki kredi faizleridir. Bu nedenle ülkemiz ve şehrimiz ekonomisinde önemli yer tutan Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak amacıyla, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da TOBB Nefes Kredisi projesi hayata geçirilmiştir.

 Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerimizin; 3 Nisan 2018 tarihinden itibaren Odamız’dan Faaliyet Belgelerini alarak Nefes Kredisi için Ziraat Bankası, Vakıfbank, Halk Bankası ve Denizbank Şubelerinden herhangi birine başvuru yapmaları yeterlidir.  Kredinin limiti 50.000 TL olup, kredinin brüt aylık faiz oranı %0.99 ve masraf ücreti en fazla 48 TL olacaktır.   Kredi Garanti Fonu, Nefes Kredisi Projesi kapsamında KOBİ’lerimize %80 oranında Hazine destekli kefalet sağlayacak ve Üyelerimize kefil olacaktır.   

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Üyelerimize finasmana erişim konusunda destek olacak olan Nefes Kredisi kampanyasının Üyelerimize hayırlı olmasını diliyorum.’’ dedi.

DenizBank Orta Anadolu Bölge Müdürü Cem Turgut Gelgör de yaptığı konuşmada:’’ Deniz Bank olarak, KOBİ ve esnafımızın gelişim ve büyümelerine olanak sağlayacak finansal çözümler için çalışıyoruz. Ticaret ve Sanayi Odası Başkanımız Sayın Selahattin Ekicioğlu’nun da belirttiği üzere TOBB Nefes Kredisi’nin  limiti 50.000 TL olup, kredinin brüt aylık faiz oranı %0.99’dur. 6 ay anapara ödemesiz dönem(ayda bir faiz ödemeli) içeren, sonraki 12 ay aylık eşit taksitli olmak üzere toplam 18 ay vadeli olacaktır. DenizBank olarak ülkemizin her yerindeki KOBİ’lerin yanında yer almaya, onların finansal ihtiyaçları için destek olmaya devam edeceğiz.’’ dedi.

 

 

  

 

Okunma Sayısı: 532
resim
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017