Başkanın Mesajı

7 Nisan 2018’de yapılan seçimlerde üyelerimizin büyük bir teveccühü ile tekrar göreve geldik. Her zaman dediğimiz gibi, bu oda üyelerimizin, Kırşehir halkının, yani sizlerin…

Bizler, sizin temsilciniz olarak bu görevlerdeyiz. Bu emaneti temsil etme görevini bizlere verdiğiniz için meclis üyeleri, yönetim kurulu adına hepinize teşekkür ederim.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası, akreditasyonunu tamamlayarak beş yıldızlı statüye kavuşan, denetime açık, şeffaf bir oda oldu. Birçok projeye imza attık.

Üyelerimizin yüksek teveccühü bizleri gururlandırmakla beraber omuzlarımızdaki yükü de artırdı. Hep daha iyisini yapmaya; üyelerimizin, şehrimizin sorunlarına çözüm aramaya; ekonomik ve sosyal gelişimi hızlandırmaya mecburuz.

Bu göreve bahane değil hizmet üretmek için talip olduk; sizler de bu değerli emaneti bize teslim ettiniz.

Yetinmeyeceğiz, güzellikleri çoğaltacağız; ortak akılla, çoğulculukla, görüş alışverişiyle… Kadınımızı, gencimizi üretime katarak… Sizlerle, hep birlikte…

Medeniyetler beşiği Anadolu’nun bu kadim, eşsiz şehrinde görev üstlenmenin kıvanç ve mutluluğuyla hepinize saygılar sunuyorum.

 

Her şey gönlünüzce olsun.

 

 

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

Başkan Menü

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası © | Tüm Hakları Saklıdır | 2017